KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11721110
nr 1172 1110
Natasha Andersson
(f. 1937), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2005. Olja på pannå, 26x33 cm
Natasha Andersson, svensk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:11:15
100 kr
200 kr